Оплата та доставка – MALVA FLOREA: Сукні, костюми, топи, шорти, пуховики та денім.

Отримайте 15% знижки на ваше перше замовлення! Використайте код купону first-order

Оплата та доставка

ОПЛАТА

Замовлення приймаються тільки за умови повної передоплати. Ми співпрацюємо з платіжною системою LiqPay, яка гарантує повну безпеку і анонімність Ваших банківських даних. Ми приймаємо картки Visa і Mastercard, а також користуємося послугами Приват24.

ДОСТАВКА

Доставка по Україні

Термін доставки Товару складається з терміну обробки замовлення, терміну виготовлення і терміну доставки. Термін виготовлення замовлення – 1-5 робочих днів, кутюрні вироби- 7-14 робочих-днів. Термін доставки Товару становить 1-3 дні в залежності від місця розташування Покупця.

По Україні здійснюється кур’єрська доставка Новою Поштою. Відразу після відправки вашого замовлення ми надішлемо Вам лист на вказану електронну пошту з номером для відстеження посилки.

Міжнародна доставка

Термін доставки Товару складається з терміну обробки замовлення, терміну виготовлення і терміну доставки. Термін виготовлення замовлення – 1-5 робочих днів, кутюрні вироби- 7-14 робочих-днів. Терміни доставки Товару індивідуальні відповідно до місця доставки. В середньому 1-3 тижні.

Після оформлення замовлення Ви отримаєте номер товарно-транспортної накладної і зможете відслідковувати посилку на офіційному сайті перевізника.

Для уточнення способу доставки в інші країни і вартості такої доставки зверніться, будь ласка, до нашого менеджера по телефону +38 (067) 929-07-77 (WhatsApp, Viber, Telegram) або е-мейлу hello.malvaflorea@gmail.com