Fall-Winter 2020/21 – MALVA FLOREA: Сукні, костюми, топи, шорти, пуховики та денім.

Отримайте 15% знижки на ваше перше замовлення! Використайте код купону first-order

Fall-Winter 2020/21

Джерелом натхнення в новому сезоні для креативного директора і дизайнера бренду Malva Florea стало гутне скло 17-18 ст. «Гута» як в німецькій, так і в латинській мові означає «краплю». Саме таким чином ще в стародавні часи називали майстерні по видувці скла в Західній Європі. XVIII століття – час розквіту мистецтва художнього скла в Україні. Кожна річ, виконана і прикрашена майстром в процесі вільного видування, мала живу пластичну форму. Збережені зразки свідчать про те, що українські склодуви не тільки добре володіли цією складною технікою, а й були талановитими самобутніми художниками.

 

Дизайнер Мальва Вербицька відтворює урбаністичні і опуклі форми, пластику, декоративність, гру кольору на перетинах скломаси – в силуетах і формах нової колекції осінь-зима 2020/21. Розширивши лінію плеча, додавши об’єм в рукавах, візуально звузивши талію, вдається все ж зберегти легкість образу в цілому. У лінійці присутні знакові моделі Malva Florea – вечірні та smart casual костюми, а також сукні з використанням сітки, особлива увага приділяється новим прийомам створення фактури.

 

Нововведення від бренду – стильні пуховики з авторськими принтами, натхненними гутними виробами українських склодувів. У колекції використовуються традиційні сезонні матеріали: костюмна шерсть, кашемір, вовна-акрил, еко-хутро, а також сітка, шовк і котон. Палітра запозичена з арсеналу склодувної майстерні: ультрамарин, чорний, чорний з сивою димкою, димчасто-сірий, бежевий, молочний, темно-зелений (в принтах), відтінок темного срібла.