FW19/20 ready-to-wear – MALVA FLOREA: Сукні, костюми, топи, шорти, пуховики та денім.

Отримайте 15% знижки на ваше перше замовлення! Використайте код купону first-order

FW19/20 ready-to-wear

У новому осінньому сезоні Malva Florea з’єднує дві стихії – природну і міську. Краса нашої планети в її неповторних формах, лініях, відтінках стала відправною точкою. Дизайнер створює форми-алюзії на природні фактури: прожилки листя, кору дерева, натуральний камінь, завдяки чому колекція вийшла цільною і органічною. За основу взято натуральні тканини з красивими текстурами: шовк, мериносова шерсть, а також еко-хутро. Палітра – класична осіння гама відтінків темного шоколаду, бронзи, світлого бежевого, білого, охри і спалахів червоного.

 

Головними акцентами стали декоративні складки, зібрані тканини, а також масивні пояси для створення драпірувань. Стилістичний прийом – мікс більш теплих зимових речей з легкими по-літньому повітряними – створює універсальні образи. Колекція молодої марки, яка ще формує свій стиль і унікальне звучання, вже демонструє знакові моделі, що точно стануть хітами майбутнього осінньо-зимового сезону. У лінійці поряд з сукнями-футляр і вбранням максі довжини присутні тренчі, пальто, блейзери, брюки-мадлен.

Malva Florea
Бренд заснований дизайнером Мальвою Вербицькою-Чернишовою. Завдяки показам колекцій в Україні та за кордоном (Lviv Fashion Week, Wedding Fashion Week, Благодійний показ в Філадельфії) марка стала популярною та знайшла своїх шанувальників. У 2017 дизайнер розробила лінію haute couture, а також створила капсульну колекцію ‘A special story’ для бутіка LES SUITES. Вишивка, ручна робота, використання інноваційних рішень в роботі з матеріалами, креативні дизайн-ідеї і неповторність образу – основа творчого ДНК Malva Florea.