FW19/20 – ready-to-wear – MALVA FLOREA: Сукні, костюми, топи, шорти, пуховики та денім.

Отримайте 15% знижки на ваше перше замовлення! Використайте код купону first-order

FW19/20 – ready-to-wear

Лукбук нової колекції MALVA FLOREA – майже художній витвір. Її основу склали сукні-футляри, тренчі, блейзери, штани-мадлен, головним декоративним елементом в яких стали вигадливі декоративні складки з фатину.

Напівпрозорий одяг в наші дні – явище практично повсякденне і не несе колишнього бунтарського і провокаційного змісту. Взявши за основу форми-алюзії на природні фактури: прожилки листків, кору дерева, натуральний камінь, бренд MALVA FLOREА переносить їх в універсальні ансамблі для повсякденного життя. Саме тому основною палітрою колекції стали ніжні відтінки бежевого, білого, бронзи, охри і спалахів червоного.

Malva Florea
Бренд заснований дизайнером Мальвою Вербицькою. Завдяки показам колекцій в Україні та за кордоном (Lviv Fashion Week, Wedding Fashion Week, Благодійний показ в Філадельфії) марка стала популярною та знайшла своїх шанувальників. У 2017 дизайнер розробила лінію haute couture, а також створила капсульну колекцію ‘A special story’ для бутіка LES SUITES. Вишивка, ручна робота, використання інноваційних рішень в роботі з матеріалами, креативні дизайн-ідеї і неповторність образу – основа творчого ДНК Malva Florea.

Photo: Diakiv Lena
Style: Nataliya Novitska
Beauty: School Stiven Chen’
Model: Zozylua @Oks Models