Spring-Summer 2020 – MALVA FLOREA: Сукні, костюми, топи, шорти, пуховики та денім.

Отримайте 15% знижки на ваше перше замовлення! Використайте код купону first-order

Spring-Summer 2020

«Справжня жінка не хвилюється, а хвилює»
Марлен Дітріх

Натхненням при створенні колекції стала німецька акторка та співачка Марлен Дітріх – новаторка, сильна жінка, що пройшла непростий шлях, щоб сформувати особистість. Вона – справжній феномен своєї епохи, якій вдалося вплинути на світ моди і змінити жіночу свідомість. Дизайнер Мальва Вербицька у колекції дотримується тонкої грані, міксуючи неприступність, холодність із привабливістю, поєднує невинність і сексуальність. Ці поєднання – ще один натяк на вплив Дітріх, яка часто приміряла чоловічу роль, залишаючись жіночною.

Героїня колекції – жінка, яка ламає стереотипи, шукає свій власний стиль і диктує його, уважна до деталей. Вона приміряє на себе атрибути чоловічої сили, не втрачаючи шарму і елегантності. В ній є сексуальність поєднана зі стриманістю. Творчо переосмисливши образи Дітріх, дизайнер Malva Florea використовує форми, фактури, силуети епохи Марлен, що співзвучні з ДНК бренду.

Одна з ключових моделей в колекції – піджак як асоціація зі стилем Марлен Дітріх. За основу взяті приталені форми, з підкресленою лінією плечей; акцент – на драпірований рукав, фактурність, легкість силуету, який динамічно рухається під час ходьби. Палітра поєднує ніжні відтінки ivory та блакитного з контрастним червоним; та вкрапленням темного благородного срібла. Також в колекції з’являється принт риб як символ руху вперед, свободи, динаміки. Матеріали: натуральні шовк, шовк-шифон, креп на основі шовку, органза-шовк, шерсть, також м’який фатин як знаковий елемент. Тканини з максі паєтками створюють голлівудський блиск, також використовуються каміння, скло як елементи декору.