Philosophy – MALVA FLOREA: Сукні, костюми, топи, шорти, пуховики та денім.

Отримайте 15% знижки на ваше перше замовлення! Використайте код купону first-order

У творчості завжди потрібно бути готовим до експериментів і пошуку нового

Мальва Вербицька
дизайнер, креативний директор
Malva Florea

Бренд Malva Florea був заснований у 2005 році дизайнером Мальвою Вербицькою. Завдяки показам колекцій в Україні та за кордоном (Ukrainian Fashion Week, Wedding Fashion Week, Благодійний показ у Філадельфії, Mallorca Yacht Week) марка стала відомою і знайшла своїх шанувальників. У 2017 дизайнер розробила кутюрну лінію, а також створила капсульну колекцію “A special story” для бутика LES SUITES. Вишивка, ручна робота, використання інноваційних рішень в роботі з матеріалами, креативні дизайн-ідеї і неповторність образу – основа творчого ДНК Malva Florea.

У 2018 році відбувся ребрендинг – так розпочалася нова сторінка в історії бренду: з показу на головному подіумі країни в рамках Ukrainian Fashion Week. А відразу за тим бренд провів успішний показ круїзної колекції на Майорці. Бренд відрізняють елегантність, вишукана ручна робота зі складними текстурами, поєднання жіночності і внутрішнього стержня. Надихають бренд предмети мистецтва, сила природи, краса жіночих форм, несподівані поєднання, а також унікальність і сильний характер.

Клієнтками марки є жінки з мегаполісів, соціально активні, які живуть в динамічному ритмі, розвиваються, подорожують, завжди відкривають щось нове для себе, самодостатні, впевнені, з внутрішнім стрижнем. Це жінки, що починають день з кави, перевірки пошти і соціальних мереж, тримають все під контролем, стежать за модними тенденціями і при цьому встигають все!